יום גיבוש

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מהמגזר הפרטי והעסקי פונים אל חברות מקצועיות אשר מארגנות ומפיקות ימי גיבוש. הסיבה לפעולה זו נובעת מהעובדה כי הם מודעים לכך שתהליך הארגון גובה זמן רב וידע אשר לא תמיד יש להם ופנייה אל חברה המארגנת ימים אלו תבטיח להם יום גיבוש מהנה וללא שום תקלות.

מהם ימי גיבוש

ימי גיבוש הם ימים הנמשכים משעות הבוקר ועד שעות הערב לקבוצה של אנשים במטרה לגבש ביניהם.
פעמים רבות חברות מחליטות על ימי גיבוש לעובדים חדשים טרם כניסתם אל מקום העבודה וזאת על מנת שהם יכירו אחד את השני ויכנסו למקום העבודה בתחושה משפחתית ונוחה יותר. פעמים אחרות, הדרישה ליום גיבוש באה מאדם פרטי אשר מעוניין לכנס את המשפחה המורחבת מכל רחבי הארץ וזאת על מנת להכיר לילדים את הדודנים הרחוקים שלהם ולחדש קשרים אשר נקטעו או התרחקו עם הזמן.
ישנם סוגים שונים של ימי גיבוש וכל אדם המעוניין שחברה מקצועית תארגן יום זה צריך לבצע עבודת הכנה מקדימה בה הוא יגיע להחלטה באשר למיקום בארץ בו הוא מעוניין שיום זה ייערך, מהי כמות האנשים אותם הוא מעוניין להזמין אל יום זה, מה אופי הפעילות המתאימה למוזמנים, האם הוא מעוניין לערוך את הפעילות לאורך כל היום או רק לחלקו, האם הוא מעוניין שמסגרת יום זה תאורגן הסעה וזאת על מנת שכל המוזמנים יוכלו להגיע למקום בקלות וכמובן חשוב מאוד להגיע להחלטה באשר לתקציב המיועד לאירוע זה.
גיבוש נתונים אלו חיוני להבטחת יום מהנה המותאם למוזמנים אליו. אינפורמציה זו תידרש מכם על ידי החברה המארגנת את היום ועל מנת להגיע מוכנים ההמלצה היא לגבש החלטות אלו טרם אתם מתקשרים אל החברה.
חברה המציעה שירותי ארגון אירועים, ימי כיף וימי גיבוש היא חברה שלה קשרים רבים עם מסעדות בארץ, מפעילי אטרקציות ומקומות שונים וכן היא מנוסה בהתאמת ותכנון האירוע בהתאם לקהל היעד. סיבה זו וסיבות נוספות גורמות לכל אדם או עסק אשר מעוניינים לערוף יום כיף מהנה ומגבש לקבוצה של אנשים לבחור בחברה אשר תבצע בשבילם את העבודה. יום גיבוש הוא יום אשר מחזק את המוזמנים אליו על ידי רענון, שינוי אווירה והכרת אנשים אותם הם לא הכירו או איתם לא נפגשו מזמן.

ימי גיבוש בטבע

ימי גיבוש -רעיונות שונים

ישנן צורות רבות לימי גיבוש וכל אחד יכול להגיע להחלטה באשר לצורה התאימה לו ולבקש מהחברה המארגנת לתכנן יום זה. רעיונות שונים לימים אלו:

  • ימי גיבוש מים - כאן כל הפעילויות יהיו קשורות אל מים: שיט קיאקים, שחייה בבריכה, מתקני מים משעשעים ועוד.
  • ימי גיבוש משחקים - מגוון משחקים בהם הצוותים השונים יוכלו לשחק: משחק פיינטבול, משחקים אתגריים, משחקי 'מצא את המטמון' ועוד.
  • ימי גיבוש תרבות - יום הכולל ביקור במוזיאון או תערוכה, ארוחה המסעדה, הרצאה מעניינת והופעה.