סדנת סושי – למי זה מתאים

maki

למי מתאימה סדנת סושי? מה חשוב לדעת על סדנת סושי לפני שמזמינים מקומות? והיכן אפשר למצוא סדנת סושי מעניינת, איכותית ומוצלחת במיוחד?

הסושי הפך בשנים האחרונות לאוכל רחוב אהוב במיוחד – הפלאפל החדש. ישראלים רבים נוהרים למסעדות האסיאתיות כדי לטעום ממנו וחלקם אף משקיעים לא מעט זמן כדי ללמוד כיצד להכין אותו בעצמם, בבית.

סדנת סושי, אותה מעבירים מיטב המומחים בתחום, מלמדת על הסושי, על מרכיביו השונים והיא מציעה כלים רבים, בעזרתם ניתן להכין סושי מושלם.

סדנת סושי – חוויה נפלאה ומיוחדת במינה!

sushi 1

 

סדנת סושי היא דרך מושלמת לבלות מצד אחד עם האנשים שאוהבים, ו-"על הדרך" גם ללמוד להכין את המאכל הכל כך טעים הזה. הכנת הסושי, ואף גם למומחים בתחום, איננה פשוטה, והיא מצריכה לא מעט מיומנויות. אולם לאחר ההשתתפות בסדנת סושי, אפשר לשפר את המיומנויות וליישם את מה שנלמד במסגרתה. למי מתאימה סדנת סושי? הנה, התשובה:

1. לעובדי החברה במסגרת יום גיבוש לעובדים – בעלי חברות המעוניינים לארגן לעובדים שלהם יום כייף, מוצאים עצמם לא אחת תוהים אילו אטרקציות אפשר לשלב ביום הזה וכיצד אפשר להפוך אותו ליום מיוחד. סדנת סושי היא פתרון נהדר שאפשר לשלב אותו ביום כיף ודרך מצוינת לבלות זמן איכות עם העובדים האחרים. סדנה זו מתאימה כמובן לחסרי הניסיון והיא איננה מצריכה ידע בתחום או מיומנויות מיוחדות, במהלכה לומדים את כל מה שצריך לדעת על הכנת הסושי וגם כמה סודות שחשוב להכיר.

2. כמתנה לחברים או לבני המשפחה – סדנת סושי היא מתנה מושלמת למי שרוצה להפתיע את החברים הכי טובים שלו או בני המשפחה. אפשר לארגן מספר חברים קרובים וגם כמה בני משפחה ולהפתיע אותם בסדנת סושי מקצועית. זו יכולה להיות סדנא בהפתעה כמובן או שאפשר גם להכין אותם לכך מראש. זו דרך מצוינת לגבש מחדש את קבוצת החברים, שאולי איבדו את הקשר ומחפשים הזדמנות מקורית ומיוחדת כדי לחדש אותו וליהנות אחד עם השני.

3. לכל מי שמתעניין בתחום – סדנא זו היא דרך מצוינת ללמוד להכין סושי באופן מקצועי יותר, וללא טעויות. במקום להזמין הביתה סושי מהמסעדה או מהסושיה הקרובה, אפשר להכין לבד, באופן עצמאי בכמה צעדים. לכל מי שרוצה ללמוד כיצד להכין סושי, או למי שמתעניין במאכל המיוחד הזה ורוצה לרכוש את המיומנויות הנדרשות כדי להכין אותו, סדנת סושי היא המקום המתאים ביותר. כמובן שאפשר לארגן קבוצה של כמה מתעניינים וליהנות מסדנא מקצועית, המותאמת במיוחד עבורם.

ליהנות מסדנה קצת אחרת

אנחנו, ביום כיף נקודה קום, מציעים לך מגוון של פעילויות מקוריות, שיכולות להתאים לך ולעובדים שלך, לך ולמשפחתך או בן/בת זוגך וגם לשיתוף עם החברים הכי קרובים. הסדנאות הן פעילויות נהדרות לקבוצות קטנות וגם בינוניות, המחפשות דרך נפלאה להתגבש ולצבור גם חוויות וגם מיומנויות חדשות.

סדנת סושי היא אחת האטרקציות המיוחדות שאנו מציעים כיום, סדנא שתלמד אתכם את כל מה שצריך וחשוב לדעת על הכנת סושי. אפשר לשלב אותה לצד פעילויות אחרות ביום הכיף או ביום הגיבוש וליהנות מחוויה שאין כמותה. את הסדנא מעבירים מומחים בתחום, סושפים בעלי ניסיון רב, המלווים את המשתתפים בסדנא ועומדים לרשותם במהלכה.

רוצה לשמוע פרטים נוספים על הסדנא שלנו ועל פעילויות נוספות, שאנו מציעים? נשמח לעמוד לשרותך בטלפון 09-9548487.

sushi 2