אירועי חברה בים

כיצד מתכננים אירועי חברה בים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כיצד מתכננים נכון אירועי חברה בים? למה חשוב להתייחס במסגרת התכנון?

הים הוא לוקיישן נהדר לכל אירוע, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר באירוע חברה חשוב. חוף הים מציע אווירה נפלאה, נופים מקסימים והוא עוטף את האירוע כולו וגם את האורחים בחגיגיות שאין כמותה! תכנון אירועי חברה בים איננו עניין של מה בכך. הוא מצריך התייחסות לפרמטרים שונים כדי להבטיח אירוע מוצלח, המותאם באופן המדויק אל החברה שעבורה מתכננים.

 

 

 

 

 

 

פרמטרים שונים שיש להתייחס אליהם כשמתכננים אירועים בים

כשמתכננים אירועי חברה בים, חשוב להתייחס למספר פרמטרים ולקחת בחשבון כמה נקודות, כדי להבטיח תכנון מוצלח:

  1. מזג האוויר – הים, כאמור, הוא לוקיישן נהדר לכל אירוע, אולם יש לקחת בחשבון גם את מזג האוויר. פחות מתאים לנצל אותו לאירוע במהלך חודשי החורף, ובמיוחד בשיאו, אז עשוי להיות קר מאד וגם גשום. לעומת זאת, הקיץ היא עונה מושלמת לאירועים בים וכך גם עונות המעבר: האביב והסתיו. מצד שני, כדאי גם לזכור שישנם חודשים בשנה בהם מזג האוויר עשוי להיות לח מאד ופחות נעים. כמו, למשל, ביולי אוגוסט. במידה ועורכים אירועי חברה בים בתקופה הזו, מומלץ לערוך אותם לאחר השקיעה.
  2. אופי האירוע – למרות שמדובר בלוקיישן מושלם שיכול להתאים לכל אירוע חברה, כדאי להתייחס אל אופי האירוע במהלך התכנון ולבדוק גם מי הם המוזמנים לאירוע. אירועי חברה בים לצעירים יכולים לשלב פעילויות מים שונות. לעומתם, אירועי חברה בים למבוגרים יותר יכולים להיות רגועים ובקצב קצת אחר מזה המיועד לצעירים שבחבורה. כדאי לבדוק מול בעלי החברה המעוניינים באירוע, מה מגדיר את רוח החברה, לשם מה עורכים את האירוע, מה גילם הממוצע של המוזמנים אליו, ובכלל – מה חשוב לדעת עליהם כדי להתאים נכון את המרחב כולו לאירוע עצמו.
  3. התקציב – תכנון אירועי חברה בים מתייחס לפרמטרים שונים ומהווה השקעה עם מסגרת תקציב מוגדרת. כלומר, כחלק מתהליך התכנון יש לקחת בחשבון גם את התקציב שיוקדש לטובת האירוע, ורק אחר כך להתחיל בתכנונו. לא מוכרחים לשנות תכנית רבעונית כדי לערוך אירוע שכזה, אולם חשוב לזכור שישנם אספקטים רבים שחובה לקחת בחשבון: בין אם התשלום על הלוקיישן עצמו, בין אם על האוכל שיוגש במהלכו, על המוסיקה שתושמע ברקע וכמובן גם על שלל האטרקציות השונות שתהיינה נלוות אליו, סידורי האבטחה ועוד.
  4. אטרקציות נלוות – לכל אירוע שמתכננים בים אפשר לצרף מבחר של אטרקציות שונות. לא משנה באיזה אירוע חברה מדובר, כדאי לבדוק אילו אטרקציות יכולות להתאים ואילו משתלבות נכון לצד המרחב שבו עורכים את האירוע, ליד הים. יש לוודא כמובן שמדובר באטרקציות שמתאימות גם לעונה בשנה וגם למשתתפים, וכן מוצעות במחירים הוגנים.

 

 

 

 

 

 

אירועי חברה בים – ליהנות מאירוע נפלא בהתאמה מלאה!

אצלנו, ביום כיף נקודה קום, מוצעים לך מגוון של פתרונות לאירוע חברה בלתי נשכח. בין אם אלה אירועי חברה בים במסגרת השקה של מוצר חדש או כחלק מיום כיף המוקדש כולו לעובדי החברה שלך, אנו נדאג לתכנן עבורך אירוע בהתאמה מלאה, תוך התייחסות לתקציב שלך, לאופי האירוע הנדרש ולפרמטרים נוספים. רוצה לשמוע עוד על השירות שלנו ועל האפשרויות שאותן אנו מציעים ללקוחותינו? ביכולתך לפנות אלינו עוד היום לטלפון 09-9548487 - נשמח לעמוד לרשותך.