שייט קאייקים

אם אתם מחפשים רעיון מושלם לשילוב בתוך טיול משפחתי שייט קאייקים הוא התשובה. שייט בסירות קייאקים מעניק לכל המשפחה חוויה מיוחדת מאוד, מעבר לשייט בתור נחל מדהים ועוצר נשימה, זוכה המשפחה לאווירה ייחודית ותחושה של ליכוד ואחדות. בנוסף, לאחר השייט ניתן לבצע פעילויות נוספות וכך להעניק לכל המשפחה חוויה מהנה וחד פעמית שאותה לא ישכחו לזמן רב מאוד, אם בכלל.

איך בוחרים מקום לשייט קייאקים ?

אם זו הפעם הראשונה שאתם פונים אל שייט קאייקים ומחפשים את המקום המושלם עורכם הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא בעזרת המלצות. פשוט שאלו חברים ומכרים האם הם התנסו בחוויה של שייט קאייקים והאם יש מקום שעליו הם ממליצים וכך תוכלו בקלות רבה ומבלי לבצע בירורים רבים לפנות אל המקום הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורכם. במידה ואתם לא מצליחים למצוא מספיק המלצות על מקום מסוים תוכלו להיעזר במאגר המידע הגדול בעולם – האינטרנט. כיום באינטרנט ניתן למצוא את הכול ובעת הקלדה של שם המקום המשכיר את הקייאקים באחד מבין מנועי החיפוש תוכלו למצוא עשרות תוצאות הכוללות המלצות, חוות דעת ומידע משפטי רב שיעזור לכם להחליט האם זהו המקום המתאים לכם לצורך הבילוי המשפחתי או שמא עדיף לכם לבחור במקום אחר.

פעילויות נוספות לשילוב

כאמור, בנוסף לפעילות של שייט קאייקים אתם יכולים לשלב פעילויות נוספות לטיול המשפחתי שלכם ואף לגשת אל מקום מורשה לברביקיו משפחתי מהנה. בצורה כזו, אתם יכולים לסחוף את כל המשפחה לטיול בלתי נשכח ולהעניק לכולם, גם לילדים וגם למבוגרים, אפשרות ליהנות מאטרקציה ייחודית מאוד וחד פעמית. כיום, כמעט ליד כל מקום המציע שייט בקייאקים אתם יכולים למצוא אטרקציות נוספות כמו סנפלינג, טיולי טרקטורונים, מסעדות, נחלים מורשים בהם ניתן להשתכשך ועוד. לכן, טיול משפחתי המשלב בתוכו שייט קאייקים ופעילויות נוספות הוא טיול מושלם הפונה אל כל הגילאים ומאחד את המשפחה.
ובשורה התחתונה, כפי שאמרנו בתחילת המאמר – אם אתם מחפשים את האטרקציה המושלמת לטיול משפחתי שייט בסירות קייאקים זו התשובה עבורכם.

למה שייט קאייקים הוא בדיוק מה שאתם צריכים לעשות

עשיתם פעם ספורט אקסטרים? לא צריך להיות אנשים שחיים על הקצה או מטיילים מקצועיים בשביל לנסות לפחות פעם אחת. יש שורה ארוכה של פעילויות אקסטרים – טיפוס, אופני שטח, אופנועי שטח וגם – שייט קאייקים.

למה שייט קייאקים?

שייט קאייקים היא פעילות מושלמת עבור ימי כיף, ימי גיבוש לחברות וגם למשפחות, כי היא מלהיבה ועם זאת לא מצריכה אימון או כושר וגם לא מסוכנת. שייט קאייקים היא חוויה נדירה וייחודית הכוללת שייט בנחל מרהיב ועוצר נשימה, תחושת אחדות וגיבוש, קצת אנדרנלין ואקשן בסביבה בטוחה – ובסופו של דבר משהו שקשה לשכוח.

ימי כיף משפרים את השורה התחתונה

כל מי שעבד זמן מסוים בחברות או בארגונים מכיר את המציאות של השגרה היומיומית: ההוא כועס על זה, זה מתוסכל מההוא, שני אלה לא מסתדרים, ולאלה נמאס מהאחרים. כשבאים מדי יום לעבודה, גם אם הסביבה שם חיובית, באופן בלתי נמנע מצטברים מתחים וטינות שפוגעים במרקם היחסים ובסופו של דבר גם בביצועים בעבודה.

כי כשאנשים מגיעים לעבודה בכיף הם פשוט עובדים טובים יותר. היחסים משתפרים, תהליכי העבודה הופכים קלים ופשוטים יותר, המוטיבציה משתפרת, עולה הרצון להגדיל ראש ולהחזיר למקום העבודה על ההשקעה שהוא משקיע בהם.

לכן ימי כיף הם אירוע חובה לכל ארגון שמכבד את עצמו ואת עובדיו. ההשקעה בעובדים מעבירה להם מסר ברור שהם מוערכים, והאפשרות להעביר יום כיף בשייט קייאקים במקום שוב להגיע למשרד ולבצע את המטלות הרגילות – זו הזדמנות פז לאתחל חלק ממערכות היחסים ולחזק אותן.

חוויה משותפת מאחדת

החוויה המשותפת על גבי הקאייקים היא שיא שמחבר בין כולם: השותפות על הסירה, האנדרנלין, הצחוק – במקום שוב לדבר על בירוקרטיה או ניירת יש עכשיו נושא מעניין הרבה יותר לדבר עליו היום, מחר ובעוד שבוע. ובכל פעם שתראו במשרד את אותו אדם שיהיה לידכם בקאייק, תיזכרו בחיוך בשייט ההוא.

ישנם מספר יעדים בישראל שאפשר לעשות בהם שייט קאייקים, והבחירה נתונה בידי המזמינים. בסופו של דבר, החוויה המאחדת משתלמת גם בטווח הארוך, וגם כמובן בטווח הקצר – בהרבה צחוקים, חיוכים, שמחה ואנרגיה חיובית. לא צריך לחשוב קדימה ואפשר להישאר ברגע, לשאוף את כל מה שמסביב – ופשוט ליהנות.